אודות

קידום אתרים בירושלים

קידום אתרים בירושלים זה אנחנו

חיפשתם שירותי קידום אתרים בירושלים? התשובה היא ‘Seo in Jerusalem’ – הסוכנות המובילה בקידום עסקים בדיגיטל באזור, ומעבר. הסוכנות הוקמה בירושלים על ידי יהושע רץ – מהמובילים בתחום קידום אתרים בישראל. 

ב‘Seo in Jerusalem’ תמצאו את המשווקים החריפים ביותר בירושלים, עם ניסיון רב שיספק תוצאות לכל סוג של עסק באזור. הסוכנות הינה מוסמכת ‘גוגל פרטנר’, והמשמעות היא שאנו מעודכנים כל יום ודקה בטרנדים החדשים ביותר, עם גישה אקסלוסיבית לפיצ’רים מיוחדים של גוגל תוך עבודה ישירה עם נציגי החברה. 

יש לנו ערכים קבועים, וכלל העבודה מתבצעת על פיהם:

  • שקיפות מלאה
  • הצבת מטרות בכל צעד וצעד
  • משווקים בוגרי קורסים נחשבים בלבד
  • המטרה: להשיג תוצאות בשטח

 

מה הלקוחות שלנו אומרים

4.5/5
שלום לכולם, אחרי ירידה במיקומים שלי בגוגל, חיפשתי חברת קידום חדשה שתמנף את הפוטנציאל שלי. אחרי חיפושים ושיחות עם מקדמים שונים ( חלקם אני משוכנע שהם טובים) החלטתי לתת את המושכות ליהושוע. האינטואיציה שלי לא איכזבה. יהושוע יהיה קשוב לצרכים שלכם. לא יהסס להיכנס לעובי הקורה. להשקיע עבודה אמיתית, לענות לכם בפניה בפניה הראשונה ופשוט לתת עבודה. המיקצועיות ההתמדה, המסירות ואף העבודה בשעות מטורפות יתנו את הפירות. ולא יאוחר היום ותרגישו את התוצאות בכל הפרמטרים שקשורים בעבודה שלכם. והכי חשוב מדובר באדם ישר. משה כהן ״ דיל אריזות״
"דיל אריזות"
4.5/5
בתור מעצבת גרפית יצא לעשות מספר עבודות עם יהושע. אין מישהו שמבין יותר בקידום אתרים מיהושע. מצליח להביא גם אתרים שלא קיימים בכלל בגוגל למקומות ראשונים בחיפושים מובילים. ממליצה בחום להיעזר ביהושע לקידום אתרים! הכי מקצועי שיש.
Tamar Ben Bassat
4.5/5
אנו מברכים על היום שהכרנו את יהושוע, כי ביום הזה העסק שלנו סוף סוף קיבל את התפנית שכל כך חיכינו לה. עברנו מסע לא פשוט עם "מקדמים" שלא ממש קידמו את העסק שלנו. היינו מתוסכלים ומודאגים. יהושוע לקח אותנו יד ביד, היה סבלני לשמוע מה יש לנו לומר, הוא למד את העסק היטב. שאל, חקר התעמק ולאחר זמן לא רב הביא את העסק שלנו למקום הראשון בגוגל! שירות מעולה שכזה לא חווינו זמן רב, באדיבות רבה בנועם ובמקצועיות שאין שני לה. אנו ממליצים בפה מלא על השירות של מר יהושוע רץ ובטוחים שרק תרוויחו אם תפנו אליו. בהצלחה
Gali Lev Ari
4.5/5
יהושוע הוא מקדם אתרים מקצועי ואיכותי יצא לי לעבוד איתו והוא עושה עבודה נפלאה האתרים שלי במקומות ראשונים בגוגל. מומלץ!
אלון בכר

קידום אתרים בירושלים

במשפט אחד - יהושע רץ, מייסד ומנכ"ל ‘Seo in Jerusalem’

סוכנות שחיה, נושמת ומכירה את ירושלים

מעבר לצוות מקצועי שפוקח עין את הפעילות הדיגיטלית שלכם 24/7, מדובר בסוכנות בוטיק החיה ונושמת את ירושלים – כך שתהיו בטוחים שהידיים שמנהלות את הקידום של האתר העסקי שלכם הן הידיים הנכונות.